У Ющенка мають "недоброякісну ідею" через "ілюзію" Мороза

Середа, 4 липня 2007, 13:59

Висловлювання голови Верховної Ради V скликання про можливість скликання позачергової сесії парламенту є елементом його затяжної інформаційної атаки на суспільство, яка має на меті створити ілюзію діяльності Олександра Мороза.

Про це заявив у середу голова секретаріату президента Віктор Балога, повідомляє прес-служба президента.

"Маємо недоброякісну ідею. Адже насправді Олександр Олександрович на сьогодні не має спікерських повноважень і тому не може виконувати жодних керівних функцій у Верховній Раді, яка вже місяць як втратила свою повноважність", - заявив він.

Балога звернув увагу, що Мороз не назвав жодного прізвища депутатів, які нібито письмово ініціювали скликання позачергової сесії, а також не вказав пропоновані питання до порядку денного.

"Цей дефіцит конкретики наводить на думку про те, що суспільству запропоновано черговий номер особистої самодіяльності. ВР п’ятого скликання як вищий законодавчий орган держави вже припинила діяльність. Зараз країна готується до позачергових парламентських виборів, а багато депутатів просто-напросто відпочивають на далеких морях", - зазначив керівник секретаріату президента.

За словами Балоги, очолювана Морозом Верховна Рада показала суспільству неефективність своєї роботи, "ганебний набір зрад, підкупу та порушень Конституції".

"Необхідність парламентського оновлення очевидна. У цьому нас підтримують Європа і Америка. Зрештою, це усвідомили і політичні лідери коаліції, які вже давно розпорядилися почати підготовку до голосування 30 вересня", - зазначив Балога.

"Про самостійний похід у нову Верховну Раду публічно говорили і соціалісти. Тому будь-яке скликання будь-якої сесії цього парламенту – це індивідуальна гра Мороза, і саме так слід оцінювати подібні ініціативи у майбутньому", - наголосив він.

Голова секретаріату президента наголосив, що Верховна Рада збереться на легітимну сесію тільки в одному випадку – після вересневих виборів.

"У будинку під куполом засідатиме парламент шостого скликання. Далеко не факт, що в ньому будуть представлені соціалісти. Можливо, саме тому Морозу хочеться знову і знову посидіти у спікерському кріслі. Однак це його особиста справа, яка не має нічого спільного з інтересами народу та держави", - сказав Балога.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.