Ющенко та Качинський придумали завдання Януковичу

Понеділок, 9 липня 2007, 16:20

Питання інфраструктури та фінансів будуть пріоритетними на наступному засіданні Українсько-польської спільної координаційної ради з питань підготовки та проведення ЄВРО-2012.

Про це в понеділок заявив заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий, повідомляє прес-служба секретаріату президента.

За його словами уряди України та Польщі мають до 15 вересня завершити опрацювання тексту рамкової двосторонньої угоди щодо ЄВРО-2012.

"Я переконаний, що головними моментами цієї зустрічі буде обговорення підписання угоди, інфраструктури та фінансів", – сказав Чалий. Зустріч орієнтовно відбудеться наприкінці вересня – у першій половині жовтня на території Польщі.

Коментуючи переговори України та Польщі, Чалий підкреслив, що на них було погоджено концепцію координаційної ради, її структуру а також структуру майбутньої рамкової двосторонньої угоди.

Щодо фінансового питання, зазначив він, актуальною є тема залучення до підготовки ЄВРО-2012 коштів Євросоюзу.

Він нагадав, що Польща має більше можливостей у цій сфері, "оскільки має значні кошти Євросоюзу на розвиток інфраструктури".

Що стосується України, зазначив він, то частина грошей очевидно може бути залучена для розбудови пунктів перетину україно-польського кордону.

"Що стосується України, частину грошей (ЄС) може бути залучено для розбудови прикордонних пунктів перетину кордону, можливе залучення європейських грошей з Європейського банку реконструкції і розвитку на розвиток української інфраструктури для Євро-2012", - сказав Чалий.

У переговорах з української сторони брали участь перший віце-прем’єр Микола Азаров, заступник міністра закордонних справ Юрій Костенко, міністр молоді та спорту Віктор Корж, заступник Глави Секретаріату Президента Олександр Чалий, бізнесмен Рінат Ахметов.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.