Медведько продовжить "успішно" розслідувати справу Гонгадзе

1 перегляд
Четвер, 2 серпня 2007, 13:50
Справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе залишиться у провадженні Генеральної прокуратури.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Василь Бондар, коментуючи передачу резонансних кримінальних справ з підслідності ГП до МВС.

"Я думаю, що прокуратура дорозслідує цю справу", - сказав він, додавши, що під час обговорення передачі справ "це питання навіть не обговорювалося".

За словами Бондара, у провадженні Генпрокуратури залишаться, зокрема, і фактова справа щодо побиття журналістів СТБ депутатом від Партії регіонів Олегом Калашниковим, а також справа про вбивство російського бізнесмена Максима Курочкіна. Водночас питання щодо передачі МВС справи про вбивство директора київського радіоринку "зараз обговорюється".

Бондар також додав, що слідчі МВС на даний момент "перевантажені" кримінальними справами в зв’язку з їхньою передачею з ГП. Тому, за його словами, найближчим часом міністерство планує залучити до розслідування додаткові кадри.

Окрім цього, за його словами, найближчим часом буде переглянута схема нарахування заробітної плати працівникам МВС з метою подальшого її підвищення до 1 200 грн., які "міністр вистояв чи вибігав у Кабінеті міністрів".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua