Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЦВК порахувала гроші і дещо перетасувала округи

Четвер, 2 серпня 2007, 18:18

Засідання Центрвиборчкому у четвер свідчить про старт передвиборчої кампанії у дострокових виборах до Верховної Ради.

Таку думку журналістам у четвер висловила представник президента в ЦВК Марина Ставнійчук.

"Юридично і фактично засідання ЦВК свідчить про те, що в Україні розпочато проведення позачергових виборів народних депутатів, голосування на яких відбудеться 30 вересня", - сказала вона.

На питання про те, що, наприклад, член ЦВК Олександр Чупахін так не вважає, Ставнійчук зазначила, що виборчий процес розпочато на підставі указу президента, внесених до нього змін і закону про вибори.

При цьому вона висловила думку, що "більшість членів ЦВК займають на цих виборах законну позицію, що засвідчило, власне, сьогоднішнє засідання".

На засіданні у четвер рішенням ЦВК було змінено територіальне розташування деяких виборчих округів в межах визначених областей, а також створено 115 закордонних виборчих дільниць.

При цьому доповідач у питанні закордонних дільниць Юрій Данилевський запропонував скасувати 116 дільницю в Лівані у зв'язку з виведенням з цієї країни українського миротворчого контингенту, а саме інженерного батальйону, бо "виборців там вже немає".

Окрім того, на засіданні ЦВК було затверджено форму виборчих списків кандидатів у народні депутати, списки виборців і їхні електронні бази даних.

Також рішенням ЦВК погоджено порядок реєстрації офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій і затверджено виборчий кошторис у сумі 365 млн. гривень.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування