Луценко знає, як протидіяти фальсифікаціям

Вівторок, 4 вересня 2007, 14:21

Лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко запросив колишніх колег із МВС, які пішли у відставку, допомогти у протидії фальсифікаціям і силовим провокаціям на дострокових парламентських виборах.

Про це він розповів у вівторок на прес-конференції у Львові, повідомляє прес-служба блоку.

"Я запросив своїх колишніх колег по МВС, які пішли у відставку, бути заступниками керівників виборчих штабів з питань протидії фальсифікаціям і силовим провокаціям на виборах", - повідомив Луценко.

"Вони будуть знати про провокації раніше, ніж ті будуть відбуватися. Тому в цьому плані вибори пройдуть нормально", - переконаний він.

За словами Луценка, "загроза на цих виборах лише одна – чи люди знову повірять черговим обіцянкам вождів у рекламних роликах".

"Я закликаю по всій Україні голосувати за Януковича усіх, хто знайде м’ясо за 12 гривень, чи російський газ за 50 доларів, чи тепло і гарячу воду вдвічі дешевше, ніж зараз", - звернувся лідер НУ-НС до виборців.

"ПР – це дійсно партія професіоналів. Так професійно брехати і зраджувати не вміє ніхто в Україні", - зазначив Луценко.powered by lun.ua