Україні рекомендують повернутися до "змішаних" виборів

Четвер, 6 вересня 2007, 09:29

Спостерігачі міжнародної організації "За справедливі вибори" вважають проведення виборів за пропорційною системою передчасним для України і рекомендують повернутися до змішаної системи парламентських виборів.

Такий висновок спостерігачі зробили на підставі того, що через величезну кількість партій українцям важко зорієнтуватися і вибрати дієву політичну силу, повідомляє "Німецька хвиля".

Експерти також застерігають, що 30 вересня можуть виникнути проблеми зі списками виборців, а потім і з підрахунком голосів.

Німецький спостерігач Міхаель Хоендаль наголошує, що непорозуміння можуть виникнути через те, що не до кінця регламентована робота дільничних виборчих комісій.

"Треба привести до ладу ситуацію з організаційними питаннями на виборчих дільницях, щоб там не було скупчень людей і фальсифікацій, які ми спостерігали раніше", - констатує Хоендаль.

Міжнародна організація "За справедливі вибори" вже втретє спостерігатиме за виборами в Україні.

Цього року понад 450 представників цієї організації з Німеччини, Ізраїлю, Латвії, Чехії, Великобританії та Болгарії працюватимуть на виборчих дільницях в усіх українських регіонах.powered by lun.ua