Про Луценка написали книжку

Четвер, 6 вересня 2007, 14:32

В Україні 4-тисячним накладом видано книгу "Юрій Луценко. Польовий командир", у якій описані факти з життя лідера блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрія Луценка.

Про це у четвер повідомили автор книги Андрій Кокотюха та директор видавництва "Фоліо", на замовлення якого написано твір, Олександр Красовицький.

Кокотюха зазначив, це не перша його книга, присвячена життю політика, раніше видавництво "Фоліо" видавало відому вже книгу про лідера БЮТ Юлію Тимошенко.

Автор розповів, що працював над книгою про Луценка з січня 2006 р., коли він обіймав посаду міністра внутрішніх справ. Спочатку Кокотюха планував написати не біографічний твір, а політичний детектив, в якому Луценко мав бути головним героєм.

Однак на певний час він призупинив роботу над книгою, а в січні цього року видавництво "Фоліо" замовило йому біографічну книжку про Луценка. Тому письменник вирішив продовжити роботу над твором в форматі біографії, повідомляє УНІАН.

Під час роботи над виданням, за словами Кокотюхи, Луценко не давав йому поради, як має бути написаний твір, а під час ознайомлення з рукописом зробив лише незначні скорочення.

Автор підкреслив, що ця книжка - не політичне замовлення, а комерційне видання.

Як поінформував Красовицький, за тиждень після надходження в продаж було продано 600 примірників книги про Луценка. Вартість видання становить близько 20 грн.powered by lun.ua