Шахрай з "Еліти-центр", якого зловили росіяни, виявився звичайним розбійником

Четвер, 4 жовтня 2007, 10:37

Російський Інтерпол заявляє, що затриманий з паспортом на ім'я Олександра Волконського не причетний до афери "Еліта-Центр".

Про це пише "Газета по-киевски" з посиланням на заступника начальника Санкт-Петербурзького відділення російського бюро Інтерполу Олександра Петрова.

"Людину, яка назвалася Олександром Волконським, затримали випадково. Співробітники Невського УВС на вулиці перевірили в нього документи, а тому що ПІБ і рік народження збігся з тими, що фігурують у всеросійському і міжнародному розшуку, вирішено було доставити його до відділення для перевірки", - розповів він.

"У середу ми "відкатали" його пальці, звірили з нашою базою даних і одержали результат. Відбитки належать громадянину Росії Олександру Вікторовичу Мілющенку 1971 року народження. Він розшукувався Калінінським райвідділом Санкт-Петербурга за звичайний розбій. На питання, звідки паспорт, він відповів, що купив його з рук за 3 тис. рублів. Не знаю, чому дехто з ваших міліцейських начальників поширив інформацію, що це той самий Волконський, який "кинув" сотні людей у вас і в Росії", - додав Петров.

Раніше в.о. голови МВС Михайло Корнієнко підтвердив інформацію про те, що затриманий російським Інтерполом Волконський причетний до афери з "Елітою-Центр".


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua