Фірташу не дали розлучитися з Калиновською

2 перегляди
Четвер, 4 жовтня 2007, 14:04

Солом’янський суд Києва скасував своє рішення від 12 серпня 2005 року про розірвання шлюбу між співвласником "РосУкрЕнерго" Дмитром Фірташем і Марією Калиновською.

Суд ухвалив таке рішення через виявлення невідомих раніше обставин.

"На момент винесення рішення (про розірвання шлюбу) існували істотні для справи обставини, які не були і не могли бути відомі на час розгляду справи по суті", - йдеться в рішенні суду.

У ньому також сказано, що дана постанова не може бути оскаржена.

Як відомо, Марія і Дмитро Фірташи зареєстрували шлюб у вересні 2001 р. А в листопаді 2005 р. Марія, за її словами, довідалася, що три місяці тому Солом’янський суд Києва заочно оформив розлучення чоловіка і дружини.

26 січня 2006 р. Марія Фірташ підписала мирову угоду про розподіл майна з представником Фірташа теперішнім міністром палива й енергетики Юрієм Бойком.

Марія Фірташ стверджує, що її ввели в оману, а умови мирової угоди не виконані. Фірташ повинен був виплатити колишній дружині $36 млн. Але насправді віддав тільки $24 млн, стверджує колишня дружина.

Також Марії відійшло три квартири, три машино-місця й автомобіль Cadillac Escalade.

У липні Марія Фірташ (Калиновська) подала до Печерського суду позов з вимогою визнати недійсною підписану нею угоду про розподіл майна. Вона збиралася довести своє право на володіння половиною активів Group DF.

Однак суд позов не задовольнив, а Високий суд правосуддя Британських Віргінських островів відхилив усі її претензії на одержання інформації про активи колишнього чоловіка.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua