Плющ так і не підписався за об’єднання з Тимошенко. І не тільки він

Четвер, 1 листопада 2007, 11:10

Блок "Наша Україна – Народна Самооборона" завершив збір підписів під зобов’язанням увійти до складу однойменної фракції та підписати коаліційну угоду з БЮТ.

Зобов’язання підписали 69 з 72 народних депутатів, обраних за списком блоку до Верховної Ради шостого скликання, повідомляє прес-служба блоку.

Не поставили свої підписи під документом секретар Ради національної безпеки й оборони Іван Плющ, члени блоку Ігор Кріль та Василь Петьовка.

У той же час, третій номер у списку НУ-НС Арсеній Яценюк також не ставив особистий підпис під заявою про створення демократичної коаліції НУНС і БЮТ, повідомляє Ліга.

За даними джерела, що побажало залишитися неназваним, Яценюк зараз хворіє і знаходиться на лікарняному, тому він особисто не підписувався під заявою про створення коаліції.

Як відомо, угода про об’єднану опозицію, укладена 24 лютого 2007 року між "Нашою Україною" та БЮТ, передбачає створення у Верховній Раді шостого скликання коаліції у складі цих двох політичних сил.

Міжпартійна угода від 2 серпня 2007 року про створення Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" містить заборону на створення коаліції за участі Партії регіонів та КПУ.

15 жовтня керівники НУ-НС та БЮТ В’ячеслав Кириленко і Юлія Тимошенко парафували текст майбутньої коаліційної угоди.

У середу, 31 жовтня, президент Віктор Ющенко закликав усіх, хто ще не підтримав демократичну коаліцію своїм підписом, зробити це якнайшвидше.

"Я попросив би тих колег, які ще не підписали декларацію на персональному рівні, зробити це якнайшвидше", - заявив він.

Плющ нині очолює РНБО.

Кріль свого часу був першим заступником голови Закарпатської облдержадміністрації (2000 рік, у 2005 – в.о. заступника голови ОДА), очолював Державну податкову адміністрацію у Закарпатській області, а також керував передвиборчим штабом "Нашої України" в Закарпатській області. У 2006 році став депутатом Верховної Ради.

Петьовка є мером Мукачево. Їх пов’язують із головою секретаріату президента, екс-губернатором Закарпатської області Віктором Балогою.powered by lun.ua