У Швейцарії затримали шахрая з "Еліта-центр"

Четвер, 1 листопада 2007, 12:55

Міністерство внутрішніх справ заявляє про затримання правоохоронними органами Швейцарії підозрюваного в махінаціях компанії "Еліта-Центр" Олександра Волконського (Шахова).

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба МВС.

Відповідно до повідомлення, Волконського затримано в аеропорті Швейцарії.

На сьогодні з ініціативи МВС вирішується питання про екстрадицію підозрюваного в Україну.

Як повідомляло агентство, раніше тимчасово виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ, перший заступник міністра Михайло Корнієнко заявив, що затриманий у Росії Олександр Волконський не причетний до махінацій "Еліти-Центру".

За його словами, паспортів на ім'я Волконський зроблений кілька десятків.

На початку жовтня МВС отримало підтвердження причетності до махінацій "Еліти-Центру" затриманого в Росії громадянина Волконського.

МВС завершило розслідування справи у відношенні підозрюваного в афері "Еліти-Центру", вкладники якої уклали договори участі на паях на будівництво житла по вулиці Отто Шмідта, 34-42 у Києві.

Слідство встановило, що затриманий Андрій Т., будучи начальником відділу продажів київської компанії "НДЦ Прогрес" і директором київської "БМУ "Хімбуд", разом з іншими членами злочинної організації Олександром Ш. і Олегом Ш., які перебувають у розшуку, за допомогою підписання із громадянами-інвесторами договорів на будівництво будинків заволодів їхніми коштами.

Наприкінці 2006 року Генпрокуратура передала в суд справу  щодо  підозрюваного в афері "Еліти-Центру".

Раніше Київміськадміністрація зареєструвала 1 220 інвесторів, які постраждали в будівельній афері "Еліта-Центр" і потребували будівництва житла.

На початку лютого 2006 року комітет інвесторів інвестиційно-будівельної групи "Еліта-Центр" заявив про розкрадання керівництвом компанії понад 100 млн. доларів, інвестованих у будівництво житла "Еліта-Центр".



powered by lun.ua