Ющенко незабаром поїде до Путіна

Четвер, 1 листопада 2007, 15:05

Зустріч президентів Росії Володимира Путіна й України Віктора Ющенка відбудеться найближчим часом у Москві в рамках засідання міждержавної комісії "Ющенко-Путін".

"У найближчому майбутньому ми очікуємо зустрічі двох президентів у Москві", - сказав другий секретар посольства Російської Федерації Едуард Вертьянов у ході круглого столу в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

При цьому він додав, що ця зустріч відбудеться в рамках засідання міждержавної комісії.

Вертьянов підкреслив, що "Україна була, є і буде одним із пріоритетних партнерів для Росії, з яким ми маємо намір будувати прагматичні взаємовигідні відносини", додавши, що про це неодноразово заявляв президент Росії Путін.

Представник посольства нагадав про роботу двосторонньої міждержавної комісії України і Росії, у рамках якої вирішуються "усі проблемні питання". Він підкреслив, що така комісія працює досить ефективно.

Крім того, Вертьянов підкреслив, що регулярно відбуваються зустрічі і керівників урядів двох країн, а також міністр закордонних справ Росії й України. "Йде конструктивний нормальний діалог", - сказав він.

У той же час представник посольства підкреслив, що "на жаль, існує чимало сил, що зацікавлені в тому, щоб відносини між Росією й Україною не були настільки гармонічними і дружніми і ці сили всіляко намагаються їх погіршити".

"На мій погляд, було б доцільно, щоб Україна і Росія спільно могли б протистояти цим силам, зберігаючи при цьому конструктивний діалог", - сказав Вертьянов.powered by lun.ua