Черновецький прибере "занозу" Суркіса за 200 мільйонів

П'ятниця, 2 листопада 2007, 11:21

Київрада вирішила звернутись до ТОВ "Юджин" з пропозицією компенсувати вартість об’єкта незавершеного будівництва – торговельно-розважального комплексу перед НСК "Олімпійський".

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було прийнято у четвер на сесії Київської міської ради.

Звернутись до "Юджина" передбачається у найближчі два тижні.

Відповідно до документа, товариству належить відшкодувати кошти, що становлять вартість незавершеного будівництва та всі інші збитки, пов’язані з цим будівництвом, які будуть обґрунтовані та визначені шляхом незалежного оцювання.

Згідно з прийнятим рішенням протягом місяця буде проведено конкурс з визначення суб’єкту оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки витрат ТОВ "Юджин".

Передбачається, що в конкурсі зможуть взяти участь компанії з досвідом оцінки подібних об’єктів, висновки яких були визнані в країнах ЄС.

Депутати також вирішили звернутись до КМУ щодо визначення джерел фінансування відшкодування збитків ТОВ "Юджин" та внесення відповідних втрат в проект Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік".

Контроль за виконанням цього рішення покладено на Київську міську держадміністрацію.

Заступник Київського міського голови, секретар Київради Олесь Довгий під час обговорення проекту рішення зазначив, що ТОВ "Юджин" висловило порозуміння щодо необхідності знесення будівлі перед НСК "Олімпійський".

"Беззаперечним є той факт, що даний об’єкт буде оцінюватись в будь-якому випадку сотнями мільйонів гривень, оскільки за собівартістю, запевняє "Юджин", там вкладено більше", - додав Довгий.

Водночас, питання щодо відшкодування збитків товариству вже узгоджено з Кабміном і компанією "Юджин".

За прогнозом голови постійної комісії Київської міської ради Володимира Присяжнюка, сума компенсації становитиме понад 200 млн. грн. Він ще раз підкреслив, що столичний бюджет такої суми "не потягне", а тому кошти мають бути передбачені в держбюджеті.

Як відомо, зносу будівлі вже кілька років домагається президент ФФУ Григорій Суркіс, оскільки будівля закриває частину виходів з НСК Олімпійський.powered by lun.ua