Американець радить Україні швидше ворушитися

Понеділок, 5 листопада 2007, 15:24

Посол США в Україні Вільям Тейлор вважає, що новий склад Верховної Ради повинен прискорити ухвалення рішення про вступ України до Світової організації торгівлі.

Про це він заявив, виступаючи на відкритій лекції "Україна як молода демократія", повідомляють Українські новини.

"Існує рішення, яке нова Рада повинна прийняти скоріше, зокрема, остаточне рішення про приєднання до СОТ", - заявив він.

Тейлор вважає, що всі політичні сили в Раді попереднього скликання підтримували закони, необхідні для вступу до СОТ, і він сподівається, що нова Рада прийме остаточне рішення.

"Це буде дуже позитивно для України, для її економіки, і дуже важливим наслідком буде початок серйозного обговорення приєднання України до зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Це продемонструє світу готовність України рухатися в Європу", - вважає посол.

Він також зазначив наявність консенсусу в Україні в питаннях європейської інтеграції.

Як повідомляло агентство, представник України при штаб-квартирі Світової організації торгівлі в Женеві (Швейцарія) Володимир Балута прогнозує вступ нашої країни до цієї організації восени 2008 року.

Кабмін заявив про досягнення з Киргизстаном (останньою країною з якої Україна повинна погодити протокол) домовленості щодо протоколу про СОТ.

Кабінет Міністрів розраховує завершити підготовку підсумкового звіту про вступ України до Світової організації торгівлі наприкінці листопада.powered by lun.ua