Януковичу дозволили ще трохи попрацювати

Вівторок, 6 листопада 2007, 12:38

Члени Кабінету міністрів, що пройшли в парламент за виборчими списками тих або інших політичних сил, для реєстрації їх народними депутатами не повинні подавати заяви про звільнення.

Про це повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

За його словами, у законі про Кабінет міністрів є окрема норма, відповідно до якої члени Кабінету міністрів, що обрані депутатами, продовжують виконувати свої обов'язки до тих пір, поки не почне працювати новий Кабінет міністрів.

"Звільнятися з посади членам Кабінету міністрів немає необхідності - це є достатньою підставою для їхньої реєстрації (народними депутатами)", - зазначив Магера.

Відповідаючи на питання, чи є відмінності в порядку реєстрації народними депутатами для інших кандидатів, зокрема, державних службовців, заступник голови ЦВК нагадав, що всі особи, що займають певну посаду або перебувають у трудових відносинах, мають звільнитися з роботи.

"Свого роду виключення складають тільки депутати місцевих рад, яким достатньо лише подати (до ЦВК) заяву, зареєстровану в місцевій раді, про те, що вони складають депутатський мандат і просять у зв'язку з цим припинити свої повноваження", - додав він.

Магера також повідомив, що в ЦВК поки надійшла тільки одна заява про продовження терміну подачі документів для реєстрації народним депутатом - від представника Блоку Литвина Володимира Пилипишина, що є главою Шевченківської райдержадміністрації.
За його словами, ЦВК розгляне цю заяву.

Він також повідомив, що жоден із представників Партії регіонів ще не подав до ЦВК документи для реєстрації народним депутатом.

Останній термін подачі документів для реєстрації депутатів минає 16 листопада.

Як повідомлялося, ЦВК уже зареєстрував 223 депутата з 450: 151 - від БЮТ, 64 - від "НУ-НС" і 8 - від Компартії. На розгляді в ЦВК також знаходяться документи для реєстрації народних депутатів від Блоку Литвина.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua