Бютівець хоче нарешті поділити землі з Черновецьким

Вівторок, 6 листопада 2007, 13:45

Голова Київоблради Володимир Майбоженко обвинувачує столичну владу в затягуванні питання про розподіл меж області і міста.

Зокрема, після пленарного засідання Київоблради Майбоженко заявив, що, з огляду на темпи роботи з розподілу меж, це питання може бути невирішеним ще дуже довго, повідомляє Ліга.

"Київ знову ухвалює рішення, затверджує генеральний план, у якому знаходиться багато земель Київської області... Якщо немає конструктивного співробітництва з міською владою, то як ми можемо вирішити це питання? Ніяк", - відзначив він.

За його словами, це питання може бути вирішено, наприклад, у випадку скасування закону про столицю, коли Київ стане обласним центром Київської області. Тоді "ці питання зникнуть з порядку денного".

Коментуючи заяви секретаря Київради Олеся Довгого про те, що питання про розподіл меж області і міста можуть бути вирішені вже до кінця цього року, Майбоженко підкреслив, що, можливо, він і знайшов з кимось консенсус, але "з нами ніхто його не шукав".

Крім того, Київоблрада доручила голові звернутися в ради всіх рівнів адміністративно-територіальних одиниць Київської області, що межують зі столицею, із проханням надати Тимчасової контрольної комісії в термін до 30 календарних днів копії рішень, пов'язаних з узгодженням і встановленням меж відповідних адміністративно-територіальних одиниць Києва.

Востаннє межі Києва були затверджені в 1936 році і з тих пір офіційно не мінялися.

Сьогодні на території, що межує з Києвом, працюють 6 районних і 36 сільських рад.powered by lun.ua