Тимошенко пропонує компромісний варіант

Середа, 7 листопада 2007, 16:08

Блок Юлії Тимошенко пропонує скликати перше засідання Верховної Ради шостого скликання на 20 листопада.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко у середу після засідання робочої групи.

Вона нагадала, що крайній термін скликання спливає 26 листопада.

"Наша політична сила пропонує компромісний варіант – якомога швидше скликати перше засідання нової Верховної Ради у вівторок, 20 листопада, для того, щоб усі депутати встигли зареєструватися і щоб цей термін ще не сплив", - заявила вона.

Тимошенко наголосила вже назріло безліч питань для термінового вирішення у парламенті, зокрема питання бюджету і позбавлення недоторканності й пільг депутатів.

"Я думаю, люди зачекалися вже законів", - сказала лідер БЮТ.

"І те, що сьогодні політична сила, яка говорила про стабільність, практично сіє хаос, є свідченням того, чого насправді хочуть політики", - заявила вона.

Тимошенко закликала "колег- депутатів з опозиційного табору" прийти на засідання робочої групи і "продемонструвати дієздатність нового парламенту".

У свою чергу лідер НУНС В'ячеслав Кириленко повідомив, що проект бюджету на наступний рік буде зареєстрований у парламенті одразу після формування коаліція.

"Це буде новий бюджет, а не бюджет від Азарова, Януковича, який вони намагалися внести в неіснуючий парламент", - заявив Кириленко.powered by lun.ua