Янукович захищає Ющенка від пастки з боку… Тимошенко

Середа, 7 листопада 2007, 22:21
В оточенні Віктора Януковича вважають, що Юлія Тимошенко нещира з президентом Віктором Ющенком.

Про це сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" керівник апарату прем'єр-міністра Сергій Льовочкін.

"Що б Тимошенко не обіцяла президентові, вона в будь-якому разі буде балотуватися на президентських виборах. Її мета – президентство. Крім того, її оточення і спонсори блоку ніколи не дозволять зробити по-іншому", - сказав він.

"Ви бачите, як БЮТ консолідовано зник з інформаційного простору? Вдруге за моєї пам'яті. Перший раз це відбулося після того, як президент 2 квітня підписав указ про розпуск Ради і залишився один на один із законом, і з загрозою, що вибори можуть не відбутися".

"Сьогодні ситуація схожа: БЮТ віртуозно розставив пастку з голосною назвою "демократична коаліція" і вичікує. Адже прем'єрство для Тимошенко – пряма  дорога до президентства", - додав Льовочкін.

"Тимошенко сьогодні відверто шантажує президента, у тому числі і достроковими виборами, але це блеф. Їх не буде".

На думку Льовочкіна, у випадку формування широкої коаліції шанс Тимошенко  перемогти на виборах президента "стає примарним".

"І вона це розуміє. Два роки в політиці надто довгий термін, щоб щось прогнозувати", - сказав Льовочкін.

На думку Льовочкіна, головний виклик для НУНС зараз – не створення єдиної партії, а збереження політичної ідентичності.

"Адже зараз відбувається – особливо це помітно на регіональному рівні – моральна і фізична міграція прихильників НУНС до Тимошенко".

"Уже зараз ми бачимо, як дехто навіть з першої п'ятірки НУНС фактично зрадив президента і прилаштувався до Тимошенко як до майбутнього глави держави. Це може призвести до того, що згодом президент залишиться лицарем без війська", - сказав Льовочкін.

На репліку журналіста, що Юлія Тимошенко знову говорить про політичну корупцію і спроби перекупити її депутатів, Льовочкин відповів: "Юлія Тимошенко стояла біля витоків політичної корупції в Україні. Тему політичної корупції Тимошенко знає краще за всіх разом узятих".powered by lun.ua