Яценюк направив Саакашвілі свої очі

Четвер, 8 листопада 2007, 10:13

Міністерство закордонних справ України закликає владу Грузії до стриманості та уникнення кроків, які провокують ескалацію напруженості.

Про це йдеться в заяві МЗС України у зв’язку з останніми подіями в Грузії, оприлюдненої прес-службою міністерства.

"Виходимо з того, що всі дії сторін мають відбуватися відповідно до конституційних рамок та з дотриманням демократичних норм і стандартів", - зазначають в МЗС України.

"Лише встановлення і розвиток конструктивного діалогу між всіма сторонами має стати ключем до виправлення ситуації, сприяти забезпеченню стабільності та спокою в країні", - наголошується в заяві.

МЗС зазначає, що в Україні зі співпереживанням стежать за розвитком останніх подій у Грузії.

"Події в Грузії є вийнятково її внутрішньою справою. Водночас Україна підтверджує свою готовність, у разі необхідності, надати допомогу в непростий час випробувань для грузинської демократії", - сказано у заяві.

Крім того, як повідомляє МЗС, міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк терміново направив до Грузії свого спеціального представника, заступника міністра Костянтина Єлісєєва.

Водночас, МЗС рекомендує українським громадянам тимчасово утриматися від поїздок до Грузії у зв’язку із загостренням внутрішньої політичної ситуації. Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій, передає УНІАН.powered by lun.ua