ДАІ попереджає про подорожчання "послуг"

Четвер, 8 листопада 2007, 13:50

Починаючи з 12 листопада 2007 року, тарифи на послуги, які надаються громадянам та організаціям ДАІ та експертною службою МВС, у середньому збільшаться на 30-40%.

Про це на прес-конференції заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Копитов, повідомляє УНІАН.

За словами Копитова, у зв'язку з введенням нових тарифів вартість послуг збільшиться "на 10, на 20, на 30, максимум на 50 відсотків - у середньому на 30-40%".

При цьому заступник міністра зазначив, що, починаючи з 2001 року, ці тарифи не переглядалися.

У свою чергу, присутній на прес-конференції начальник державного департаменту ДАІ МВС України Олександр Калинський зазначив, що очолювана ним установа ввела дві нові платні послуги.

Зокрема, це виїзд до торговельних організацій чи автосалонів, що займаються продажем транспортних засобів, з метою надання реєстраційних послуг коштуватиме 29 гривень.

Крім того підготовка співробітниками ДАІ та замовлення документів для проведення реєстраційно-екзаменаційних операцій коштуватиме 10 грн.

Калинський поінформував, що, наприклад, виготовлення комплекту номерних знаків для транспортного засобу коштуватиме 91,5 грн., оцінка одного транспортного засобу – 117 грн., оформлення реєстраційних документів транспортного засобу - 15 грн., відеозапис одного місця дорожньо-транспортної пригоди або одного транспортного засобу - 62 грн.powered by lun.ua