Литвин привітався з портретом – "багато перегоріло"

П'ятниця, 9 листопада 2007, 14:41

Лідер блоку свого імені Володимир Литвин заявляє, що не вимагатиме посаду спікера Верховної Ради в обмін на підтримку коаліції будь-якого формату.

"Якщо хтось думає, що я буду використовувати свій статус і в обмін на лояльність до тієї чи іншої коаліції буду вимагати посаду спікера – це не правда, цього не було і цього не буде", - сказав він по завершенні з’їзду "Народної партії" у п’ятницю.

Литвин наголосив, що жодного разу під час розмови з іншими політичним лідерами не порушував цієї теми, і взагалі посада спікера йому не потрібна, якщо вона вимагатиме зобов’язань перед якоюсь конкретною політичною силою.

"Повірте, мене не пече посада спікера заради того, щоби комусь здатися. Більше, ніж один портрет, там висіти не буде (як відомо, в одному з коридорів Верховної Ради на стінах висять портрети спікерів усіх скликань)", - зазначив він.

Водночас, на запитання, чи хвилюватиметься він у момент отримання тимчасового посвідчення депутата в ЦВК, Литвин сказав, що хвилюється завжди перед важливими подіями, однак єдине, що не викликало хвилювання, був його прихід до парламенту в четвер.

"От я йшов вчора і думав, як я зустрінуся зі своїм портретом – чи буду я з ним вітатися? Ви знаєте, нічого не відбулося... Очевидно, ви знаєте, дуже багато перегоріло", - сказав він.

Між тим, Литвин запропонував на майбутнє відмовитися від квотного принципу розподілу посад, "бо кожен тягне свого, який часто-густо може вкрасти".powered by lun.ua