Януковичу не подобаються бізнесмени Тимошенко

Вівторок, 25 грудня 2007, 17:58

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає неприпустимим призначати бізнесменів керівниками важливих державних установ.

Про це він сказав, коментуючи призначення Валерія Хорошковського главою митниці, Сергія Буряка головою податкової та Олега Дубини головою "Нафтогазу".

"Якщо представників великого бізнесу залучають для роботи в державних установах із великими фінансовими потоками, це неприпустимо", - сказав Янукович.

На його думку, ці кадрові рішення не підуть на користь державі. При цьому Янукович сказав, що немає нічого проти кожного з цих чоловіків, бо кожен із них має достатній фаховий досвід.

Водночас прем'єр Юлія Тимошенко, коментуючи призначення цих же високопосадовців, сказала, що головним завданням для цих людей є показати, як можна без будь-якої корупції організувати системну роботу цих відомств.

Вона охарактеризувала Олега Дубину, як "одного з найкращих антикризових менеджерів, який може швидко і якісно навести порядок у такій дискредитованій галузі як "Нафтогаз".

"Буряк бездоганно знає фінансову ситуацію в країні і, я знаю, що він може за рахунок детінізації знизити податки і вдвічі, і втричі", - пояснила Тимошенко.

На її думку, результатом діяльності цих високопосадовців стане відсутність неплатників податків, порядок у "Нафтогазі" та на митниці.powered by lun.ua