Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Регіони" відправлять Яценюка під загальну гребінку

Понеділок, 3 грудня 2007, 11:24

До Партії регіонів станом на ранок понеділка ще не надходило офіційне повідомлення про готовність члена "Нашої України – Народної самооборони" Арсенія Яценюка до зустрічі з її представниками.

Про це повідомила член фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова.

Вона припустила, що зустріч відбудеться після того, як кандидатура Яценюка буде офіційно висунута на посаду спікера.

При цьому Богатирьова зауважила, що тактика її політичної сили щодо підтримки будь-якої кандидатури залишається незмінною: "Ми будемо зустрічатися з усіма кандидатурами, які будуть висунуті і матимуть бажання обговорити це з Партією регіонів".

"Однак пріоритетом є людина, яка б змогла професійно організувати роботу як парламентської більшості, так і опозиції, і щоб ця людина сприймалася досить толерантно усіма політичними опонентами", - уточнила член Партії регіонів.

Богатирьова додала, що сама процедура голосування залишається такою, як передбачено в регламенті - тобто спікера обиратимуть таємним голосуванням.

"Я стою на тій позиції, що обрання голови Верховної Ради мусить бути таємним, кожен депутат мусить голосувати самостійно", - заявила вона.

Член Партії регіонів додала, що є прибічником висвітлення перебігу голосування у прямому ефірі, "щоб люди бачили, як відбувається обрання, як йде підрахунок голосів, так як на дільницях".

"Якщо ми зробимо це, ми врешті решт зробимо перший крок до того, щоб припинити будь-які розмови і звинувачення у політичній корупції", - заявила Богатирьова.

Крім того, вона підтвердила норму, за якою голосування вважається таким, що відбулося, у разі якщо бюлетені для нього візьмуть 300 депутатів.

Як відомо, засідання фракції "НУ-НС" з приводу обговорення кандидатури Яценюка на посаду спікера відбудеться у понеділок о 17 годині.

Очікується, що обрання спікера та прем'єр-міністра відбудеться на засіданні Верховної Ради у вівторок.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування