Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Компанія Ахметова змінила вивіску

Середа, 5 грудня 2007, 09:16

Рішенням наглядової ради компанії "Метінвест Холдинг" Leman Commodities S.A. перейменована в Metinvest International S.A.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-реліз "Метінвест Холдингу".

Тим самим "Метінвест" завершив процес ребрендингу каналів збуту служби продажів дивізіону сталі і прокату - Metinvest International S.A. відповідатиме за реалізацію продукції за межами України і країн СНД.

Згідно з прес-релізом, юридична реєстрація нового імені компанії вже завершена, усі ключові клієнти були наперед поінформовані.

Услід за перейменуванням самої компанії будуть змінені назви представництв і офісів в 15 країнах світу, цей процес планується завершити протягом декількох найближчих місяців.

"Перейменування компанії Leman Commodities S.A. у Metinvest International S.A. з одного боку не спричинить жодних істотних змін", - цитує прес-служба слова директора з продажу дивізіону сталі і прокату "Метінвест Холдингу" і CEO Metinvest International S.A. Андрія Пархомчука.

"Це швейцарська компанія з 10-річною історією, яка зареєстрована в Женеві, і в своїй господарській діяльності повністю керується швейцарськими законами", - додав він.

"З іншого боку, включення компанії до складу однієї з найбільших гірничо-металургійних груп СНД означає для наших клієнтів надійніший доступ до якісної продукції і тісніший контакт безпосередньо з виробниками", - зауважив Пархомчук.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - управляюча компанія групи "Метінвест". Власниками ООО "Метінвест Холдинг" є голландська компанія Metinvest B.V. (51,15%) і ЗАТ СКМ (48,85%).

10% Metinvest B.V належить SCM (Cyprus), 90% - ЗАТ "СКМ" належить Рінату Ахметову.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування