Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Свої "елітні" номери ще не здали 86 нардепів

Четвер, 6 грудня 2007, 13:42

Із 1642 спецномерів серії Верховної Ради, адміністрації президента і Кабінету міністрів на сьогодні не зданими залишаються 96 номерів.

Про це на брифінгу в четвер повідомив керівник Департаменту ДАІ у зв'язках із громадськістю Геннадій Гребньов, передає Ліга.

"Із серії ВР, АП, КМ - це один стандарт номерних знаків, що був скасований відповідно до змін у держстандарт у 2005 році, у цілому їх було видано 1642, - уже вилучено 74%", - сказав Гребньов.

"Якщо говорити в абсолютних цифрах, це 1215. Залишилося 96 номерних знаків, із них 86 – серії Верховної Ради", - уточнив він.

Перед цим у присутності преси свій номер серії Верховної Ради "0-100 ВР" здав депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк – прес-конференція присвячувалася презентації його законопроекту щодо врегулюванню порушень ПДР.

Відповідаючи на питання, що заважало йому зробити це раніше, депутат сказав: "Я вважав, що логічно було б зробити це вже в статусі народного депутата... Ця ініціатива повинна бути прикладом, що підтверджує мої наміри".

При цьому на питання, як він поїде додому без номерних знаків, Коновалюк сказав: "У нас є метро, у нас є тролейбуси, автобуси", - і додав, що "машина - вдома".

Коновалюк також пообіцяв, що перший законопроект, який він запропонує парламенту нового скликання, буде проектом законодавчих змін щодо наведення порядку на дорогах – зокрема, значне підвищення штрафів за порушення ПДР і скасування реєстрації прав водія за неодноразове їх порушення.

26 листопада Державтоінспекція порізала на металобрухт 224 номерних знаки, що видавалися чиновникам на їхні службові автомобілі, повідомляє "Обком" із посиланням на "Українські новини".

Усього таких номерів було 226, але один номер нікому не видавався і ні за ким не закріплювався ("222"), а ще один мав видаватися президенту, але він ним не користувався.

Як відомо, спецномери здаються за указом президента Віктора Ющенка про скасування спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування