Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

На "Мистецький арсенал" претендує російський бізнесмен

П'ятниця, 7 грудня 2007, 10:55

Російський бізнесмен Олег Дерипаска є одним з головних претендентів на реконструкцію комплексу "Мистецький арсенал".

Як пише "Дело", він значно підсилив свої позиції в тендері на повну реконструкцію "Мистецького арсеналу", заплановану на І половину 2008 року.

Це стало можливим після створення спільного підприємства Strabag. Ukraine компанією DCH Олександра Ярославського, австрійським будівельним концерном Strabag і компанією "Базел" Дерипаски, говориться в статті.

Про значний інтерес Дерипаски до культурно-художнього і музейного комплексу, відзначає видання, говорить те, що вже через два місяці після того, як він став співвласником австрійського будівельного концерну Strabag, ця компанія виграла тендер на проведення первинних будівельних робіт у комплексі "Мистецький арсенал".

Сума контракту склала тоді 35 млн. грн., термін його дії закінчується 31 грудня цього року. Водночас, керівник департаменту розвитку "Мистецького арсеналу" Микола Скиба називає австрійську компанію головним претендентом на участь у реконструкції як генерального підрядника.

Сам Дерипаска на презентації Strabag. Ukraine підкреслив, що компанія має у своєму розпорядженні достатні кошти для реалізації великих проектів. Реконструкція "Мистецького арсеналу" – один із них.

Гендиректор представництва міжнародного будівельного концерну Strabag в Україні Михаель Альбрехт також не виключає, що Strabag візьме участь у тендері з повної реконструкції "Мистецького арсеналу".

"Я не виключаю нашої подальшої участі в проекті, але остаточне рішення ще не ухвалене. Зараз ми підбиваємо підсумки нашої участі в першій стадії реконструкції "Мистецького арсеналу". Залежно від результатів, а також від умов, які висуне українська сторона, ми будемо приймати рішення", - повідомив Альбрехт.

Він уточнив, що рішення по участі в тендері прийматиметься в Україні і вже потім – затверджуватиметься в головному офісі компанії у Відні. Альбрехт також не виключив, що учасники новоствореного СП можуть взяти участь у реконструкції "Мистецького арсеналу".

У компанії DCH Ярославського стверджують, що після підписання угоди про створення Strabag. Ukraine усі проекти учасників СП у сфері будівництва будуть реалізовуватися спільно. Про це каже Віталій Ульянченко, керівник відділу злиттів і поглинань компанії DCH.

Уже зараз експерти вказують на високий інтерес до "Мистецькому арсеналу" з боку національних і міжнародних компаній. Раніше про свій інтерес до проекту з реконструкції комплексу заявляв бізнесмен Віктор Пінчук, зазначає видання.

Створення комплексу "Мистецький арсенал" у цілому коштуватиме держбюджету 1,3 млрд. грн. – ця сума була затверджена урядом наприкінці жовтня цього року. На ці гроші передбачається відновити 110 тисяч кв. м. приміщень комплексу.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування