Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ТИМОШЕНКО ГОЛОСУВАТИМУТЬ У ВІВТОРОК. За будь-яких обставин

П'ятниця, 7 грудня 2007, 11:17

Голосування по кандидатурі на посаду прем'єр-міністра та складу уряду, якщо такий буде запропоновано, відбудеться у вівторок за будь-яких обставин.

Про це заявив голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

"За будь-яких обставин відповідно до закону про Кабінет міністрів та регламенту Верховної Ради у вівторок відбудеться голосування за прем'єр-міністра та склад уряду, якщо такий буде внесений", - заявив Яценюк.

"Це чітка законодавча і регламентна норма", - наголосив спікер.

Після цього він звернувся до керівників фракцій із закликом:

"Давайте не будемо робити з Верховної Ради посміховисько на всю країну, яке сьогодні відбувається в частині блокування і створення просто неприйнятної обстановки в очах українців".

"Тоді буде 7, 27, 356 Верховна Рада відповідного скликання. Якщо ми домовляємося на засіданнях погоджувальної ради - там за закритими дверима ми можемо говорити все, що завгодно. Але бажано, щоб ми виходили звідти з узгодженим рішенням", - додав спікер.

Яценюк попросив "припинити цирк з блокуванням трибуни і з посадкою голови Верховної Ради".

"Хто хоче, хай сідає і далі веде. Щоб ми все вирішували на погоджувальній раді, а сюди спокійно заходили, голосували і працювали на благо України", - додав він.

З огляду на те, що у фракцій, що не увійшли до коаліції, немає остаточної пропозиції по кандидатурі на посаду першого віце-спікера і те, що регламент вимагає проведення консультацій, Яценюк закликав їх узгодити це питання до вівторка і оголосив про закриття засідання.

Наступне засідання Верховної Ради розпочнеться у вівторок о 10 годині.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування