Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Спікер обіцяє вчасний бюджет

П'ятниця, 7 грудня 2007, 14:37

У разі швидкого формування нового уряду, його представники встигнуть внести на розгляд Верховної Ради проект бюджету 2008 ще до кінця цього року.

Про це сказав, відповідаючи на питання журналістів, глава ВР Арсеній Яценюк.

"Якщо швидко буде сформований уряд, я думаю, що вони встигнуть", - сказав він, додавши, що на його думку, у команді демократичних сил є багато професіоналів.

Водночас він наголосив, що до кінця цього року Верховна рада повинна остаточно ухвалити бюджет "незалежно від того, в чиїй редакції він буде поданий".

Яценюк також додав, що не піде на неконституційну процедуру, "коли 12 законопроектів, прописаних в коаліційній угоді, голосуватимуться до затвердження складу парламентських комітетів".

До того, за його словами, ці законопроекти досі не зареєстровані у ВР.

Він нагадав позицію президента, який погодився на голосування цих законів після прем’єрського, однак виступив проти намірів створити тимчасову комісію щодо напрацювання документів для цих законів.

Крім цього він обурився з того, що у парламенті існує п’ятдесяти бальна система оцінки "вартості парламентських комітетів".

"Я розумію, яка може бути різниця по коефіцієнту між комітетом по материнству і бюджетним комітетам, тобто ми їх виставляємо. Вибачте, як на базарі? Торгуватися починаємо? Який комітет більше вартий, а який менше", - сказав Яценюк, додавши, що не сприймає таку логіку.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: