Тимошенко послала соратника у підлеглі до ворога

Вівторок, 8 січня 2008, 11:55

Уряд призначив першим заступником міністра палива й енергетики Олега Бугаєва.

Офіційне повідомлення про це кадрове призначення опубліковано в урядовій газеті "Урядовий кур'єр".

Бугаєв у 2005-2006 роках обіймав посаду директора держкомпанії з експорту електроенергії "Укрінтеренерго", з якої його кілька місяців намагався звільнити нинішній міністр Юрій Продан, що був тоді першим заступником міністра. Конфлікт тривав з листопада 2005 року по березень 2006 року.

Відповідно до коаліційної угоди між фракціями БЮТ і "Наша Україна - Народна Самооборона", якщо посада міністра відноситься до квоти однієї фракції, то інша одержує квоту на посаду його першого заступника. Продан призначений за квотою НУ-НС.

Разом з тим, Кабінет міністрів звільнив Миколу Гордієнка від обов'язків заступника міністра транспорту і зв'язку.

Крім того, заступником міністра вугільної промисловості призначений Михайло Скляров, що із квітня 2006 року очолював державну холдингову компанію "Луганськшахтобуд" (Луганськ).

У той же час, новий уряд змінив главу правління Пенсійного фонду України, призначивши новим його керівником члена фракції БЮТ Олексія Зарудного, який з лютого 2002 року по вересень 2006 року обіймав посаду заступника глави правління ПФУ.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у фонді, відповідне кадрове рішення оформлене розпорядженням Кабінету міністрів від 29 грудня.

Перед цим уряд прийняв відставку глави правління Пенсійного фонду Бориса Зайчука, що очолював ПФУ із січня 1996 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua