Ющенко написав Раді, що відпочивати – аморально

Вівторок, 8 січня 2008, 15:01

Президент Віктор Ющенко звернувся до парламенту з пропозицією не проводити зимових канікул.

Відповідного листа він надіслав голові Верховної Ради, повідомляє у вівторок прес-служба президента.

На думку Ющенка, кількатижневий відпочинок лише нещодавно сформованої Верховної Ради недоцільний, а з огляду на низку невідкладних завдань перед владою, вирішення яких чекає все суспільство – аморальний.

Тому Ющенко пропонує народним депутатам на ділі підтвердити готовність працювати на благо народу і не переривати свою законотворчу діяльність.

Президент вважає, що на його заклик повинні відгукнутися всі представлені у ВР політичні сили, які називають себе відповідальними та послідовними у своїй турботі за долю простих людей.

Водночас він наголосив, що активну позицію у цьому питанні має зайняти демократична більшість у парламенті, яка сформувала новий склад Кабінету міністрів.

"Коаліція та уряд взяли на себе серйозні зобов’язання, тому будь-яка пауза в їх втіленні здатна викликати несприятливі наслідки, підірвати довіру громадськості до проголошених цілей, віру в їх досяжність. Зрештою, люди не зрозуміють, чому тоді, коли вся країна працює, виняткова каста недоторканних байдикує. Новорічних і різдвяних свят цілком достатньо, щоб депутати освіжили власні сили", – зазначив Ющенко.

Згідно з пропозицією президента, наступна сесія Верховної Ради шостого скликання має відкритися не в лютому, а 22 січня, тобто наступного вівторка після закриття першої сесії.

Глава держави підтвердив готовність виступити зі щорічним посланням до парламенту, в якому будуть окреслені головні напрямки розвитку країни на цей рік і подальшу перспективу.

"В нинішніх умовах влада не може дозволити собі ані найкоротшого тайм-ауту. Депутатами стають не для того, щоб після двох-трьох голосувань брати перерву. Відмовою від цих зимових канікул Верховна Рада засвідчить нову мотивацію і якість своєї роботи", – резюмував президент.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua