Огризко пропонує Ющенку випускати чиновників лише після "дресирування"

2 перегляди
Середа, 9 січня 2008, 17:53

Міністр закордонних справ Володимир Огризко пропонує окремим указом закріпити норму, відповідно до якої усі зовнішньополітичні заходи за участю урядовців та інших державних чиновників будуть потребувати директив президента.

Відповідну пропозицію міністр висловив під час зустрічі з президентом Віктором Ющенком, повідомляє прес-служба глави держави.

Провідною темою зустрічі були основні зовнішньополітичні завдання та пріоритети 2008 року, а також план міжнародних заходів.

Окремо президент обговорив з міністром необхідність забезпечення єдності та скоординованості в проведенні зовнішньої політики між секретаріатом президента, МЗС та урядом в цілому, а також Верховною Радою.

За словами Огризка, це питання на сьогодні принципово важливе і визначальне. У цьому контексті він запропонував закріпити такий принцип у зовнішньополітичній діяльності окремим указом президента.

Фото прес-служби президента

У цьому документі він, зокрема, запропонував закріпити норму, відповідно до якої усі зовнішньополітичні заходи за участю урядовців, інших державних чиновників будуть потребувати директив президента.

Огризко додав, що указом також доцільно посилити координуючу роль МЗС у роботі іноземних представництв України.

З боку секретаріату в зустрічі взяв участь заступник глави секретаріату Олександр Чалий, який є куратором зовнішньополітичних питань у цьому відомстві.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua