Турчинов визнав, що українці в Туркменістані розвели корупцію

6 переглядів
Середа, 9 січня 2008, 17:54

Перший віце-прем`єр Олександр Турчинов вважає, що робота українських компаній в Туркменістані на будівництві моста через річку Амудар’я і на будівництві інженерно-комунікаційного тунелю велася безконтрольно.

Про це Турчинов заявив журналістам, коментуючи критичні заяви президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова на адресу українських будівельних компаній.

"На жаль, ця діяльність раніше велася безконтрольно. І, напевно, все ж таки приватні, корпоративні інтереси, зокрема, я б так сказав, корупційні інтереси, домінували в цих відносинах", - зазначив Турчинов, повідомляє УНІАН.

Він вважає, що такі відносини неприпустимі, "тим більше, з такими потенційно важливими партнерами, як країни, з якими можуть бути відновлені угоди щодо постачання енергоресурсів".

Як відомо, на початку січня Бердимухамедов висловив критичні зауваження щодо роботи українських будівельних компаній в Туркменістані.

Зокрема, відвідавши міст, що будується через річку Амудар’я, він пред`явив серйозні претензії корпорації "Укртрансбуд", з вини якої були зірвані терміни введення моста в експлуатацію.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua