Балога вважає, що НУНС завмер у "незручній позі"

П'ятниця, 1 лютого 2008, 10:08

Глава секретаріату президента Віктор Балога звинувачує деяких представників НУНС в тому, що вони не виконують свої зобов'язання щодо створення єдиної партії на базі блоку НУНС.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті "Україна молода", відповідаючи на питання, як просувається цей проект.

"Завмер у незручній позі. Прикро, але окремі горді лідери окремих поважних партій, які в присутності президента підписалися за трансформацію "НУНС" в єдину демократичну партію, після обрання до парламенту заявили з цього приводу про свою особливу думку", - сказав Балога.

"Це явний приклад політичної безвідповідальності та невиконання взятих зобов’язань. На мою думку, лідери політичних сил, що утворили блок "НУНС", заробили "жовту картку" від своїх виборців. Так і до вилучення з політичного поля на майбутніх виборах недалеко", - зазначив він.

Відповідаючи на питання щодо суперечок, які тривають між різними представниками блоку і чи не призведе така ситуація до розвалу, він сказав:

"Думаю, що коли ситуація дійде до тертя металу об метал, то всі зрозуміють, що треба домовлятися і мати терпіння. І почнуть одне одного цінувати, розуміти, що ми — єдина команда, єдина політична сила".

"А поки ми знову при владі, немає ніяких проблем, тому люди розслабляються і дають своїм почуттям забагато волі", - додав він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування