Луценку та Черновецькому проведуть відтворення бійки

П'ятниця, 1 лютого 2008, 14:12

Прокурор Києва Євген Блажівський планує особисто допитати міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та мера Києва Леоніда Черновецького у зв’язку з інцидентом, що склався між ними.

Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів у п’ятницю.

За його словами, він вже особисто бачився з обома учасниками події. Він зазначив, що "про переломи" заяв від них не поступало.

"Я особисто буду ще їх допитувати, всі обставини будуть з’ясовані, і при необхідності буде проведення відтворення подій", - сказав він.

Разом із тим заступник генпрокурора Віктор Кудрявцев поправив Блажівського, сказавши, що той мав на увазі, що відтворення подій буде проведено не між Луценком і Черновецьким, "а з використанням статистів".

Водночас Блажівський додав, що Черновецького після інциденту оглядали два судмедексперти, які вже надали свої висновки "і там вони написали, які були синці і ще які болючі були місця"

Також, за його словами, в ході перевірки були допитані члени РНБО, які брали участь в тому засіданні. У їхніх свідченнях, як зазначив Блажівський, різниці практично немає, "різниця лише в тому, хто що бачив".

Крім цього, за словами Блажівського, прокуратура Києва зробила запит до секретаріату щодо отримання відеозапису того засідання РНБО, на даний момент самих записів не отримано, але є стенограма засідання.