Повернутись до публікації

Які обов'язки взяла Україна перед СОТ

Вівторок, 5 лютого 2008, 23:11
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 192.168.140.---Первомайськ06.02.2008 12:43
Гарне життя дешевим не буває! Те, що нам обіцяють - це обман, наркотик, ілюзія щастя! Я не хочу їсти генетично модифіковані овочі, я не хочу їсти генетично модифіковані фрукти, я не хочу бігти за штучним життям!
IP: 77.122.227.---Morze06.02.2008 11:55
06.02.08 10:14 ___napoleon

Да купите вы свою "европейскую рухлядь", не переживайте....Украину распяли с условиями начисто... поначалу вам даже понравится.... те же подержаные авто дешевле, курица в супермаркетах и т.п..... "почувствуете себя даже человеком" :) .... поначалу...
IP: 217.146.242.---napoleon06.02.2008 10:14
___Morze
Хочу купить европейскую авторухлядь, которая по умолчанию лучше новых наших авто, но не могу из-за этих дебилов в Раде. Сами-то на мерсах. Их этот вопрос не волнует. может хотя сейчас снизятся поборы не пойми за что при растаможке
IP: 192.168.0.---Igor198106.02.2008 09:47
На рахунок митників- тут ми всі знаємо як вони прекрасно працюють, про яке мито ви говорите - з одної легальної фури з 20 які завозяться в Україну? Чи про одну показову на місяць затриману на кородоні. Донецька братва -яка контролює відсотків 70 УСЬОГО бізнесу України не платить і не платила ніякого мита, мало того ще й повертає ПДВ на пусті виімпортовані фури.
IP: .---Mytnyk06.02.2008 09:26
Да уж фермерів можна привітати... з остаточним крахом цієї галузі.. а Артуріусу пропоную взяти до увагу таку обставину, що 35 % доходної частини бюджету в нас адмініструються митними органами, тобто є стягненнями при імпорті товарів... з яких береться пошлина, ПДВ і т.ін. ... а після вступу через декілька років цього робиться вже не буде... або буде але в значно менших обсягах... а тепер замислиться.... чи сплатять експортери... здебільшого крупні металургійні холдінгі... збільшені податки??
IP: 194.30.172.---Arthurius06.02.2008 08:35
Скільки ж тупих людей на світі...
Якби побазарити, якби сказати гниленьку фразу. Нехай це буде брєд і ахінея, але треба свої 5 копійок вставити, і обов'язково постаратись тявкнути щось колюче.
Вітаю Україну зі вступом у всесвітній торговельний клуб. Чекай, Європа, гегемонії українських товарів. Українець, коли прижме конкуренція, зробить дуже якісно і порве будь яких японців та німців. Вітаю фермерів та село. Вітаю металургію. Вітаю українську економіку!
IP: 194.30.172.---Arthurius06.02.2008 08:35
Скільки ж тупих людей на світі...
Якби побазарити, якби сказати гниленьку фразу. Нехай це буде брєд і ахінея, але треба свої 5 копійок вставити, і обов'язково постаратись тявкнути щось колюче.
Вітаю Україну зі вступом у всесвітній торговельний клуб. Чекай, Європа, гегемонії українських товарів. Українець, коли прижме конкуренція, зробить дуже якісно і порве будь яких японців та німців. Вітаю фермерів та село. Вітаю металургію. Вітаю українську економіку!
IP: 194.30.172.---Arthurius06.02.2008 08:35
Скільки ж тупих людей на світі...
Якби побазарити, якби сказати гниленьку фразу. Нехай це буде брєд і ахінея, але треба свої 5 копійок вставити, і обов'язково постаратись тявкнути щось колюче.
Вітаю Україну зі вступом у всесвітній торговельний клуб. Чекай, Європа, гегемонії українських товарів. Українець, коли прижме конкуренція, зробить дуже якісно і порве будь яких японців та німців. Вітаю фермерів та село. Вітаю металургію. Вітаю українську економіку!
IP: 209.123.8.---_Беня06.02.2008 08:26
Извини конечно но ты дебил
IP: 77.122.227.---Morze06.02.2008 06:24
По поводу "взятых на себя обязательств" могу только матом.
Очередная глупость бездарных правителей. разве что в рабство официально не продались.. абы вступить, хоть в дерьмо, хоть в партию... главное раньше москалей....
Полагаю к "окончанию адаптации" Украина "адаптируется окончательно"... в свалку европейского неподтреба вроде авторухляди и кладбище собственного производства.... за исключением металла, естественно...
Де народжується салат для бургерів з МакДональдза
Новий газовий контракт: чому Україна та Росія починають переговори у Берліні
Крим, Донбас, НАТО і солідарність: що змінить та чого чекає Туреччина від України та світу
Блокчейн, ICO і смарт-контракти: хто і як робить "легкі гроші" на незрозумілих словах
Усі публікації