"Наша Україна" висловила своє "фе" Сєвєродонецьку

Субота, 1 березня 2008, 13:46

"Народний союз Наша Україна" вважає, що проведення з'їзду депутатів усіх рівнів у Сєверодонецьку має на меті виключно дестабілізацію і протистояння в суспільстві.

Про це йдеться в заяві політраді партії, прийнятій у суботу.

"Наша Україна" засуджує провокації, які організовують у місті Сєверодонецьку на Луганщині Партія Регіонів та її сателіти", - йдеться в заяві.

Там зазначається, що "олігархічна опозиція свідомо наполягала на проведенні свого з’їзду саме в Сєверодонецьку, демонструючи спадкоємність своєї антиукраїнської політики".

"Обговорення на з’їзді запланованих питань є позбавленим сенсу, оскільки зовнішньополітичні й мовні питання не належать до компетенції місцевих рад", - зазначає НСНУ.

"Наша Україна" категорично проти того, щоб місцеве самоврядування було підмінене всевладдям місцевих князьків. Ми проти розшматування України на феодальні вотчини. Ми проти сепаратизму чи федералізму під виглядом "обговорення гуманітарних проблем", - підкреслюється в заяві.

НСНУ наголошує, що Верховна Рада має прийняти закони, які забезпечать фінансову й організаційну незалежність місцевого самоврядування.

Зокрема, пропонується "розпускати ті місцеві ради, які замість вирішення проблем своїх виборців приймають незаконні рішення, культивують корупцію, сепаратизм чи зневагу до Закону".

"Ми переконані, що нас підтримають і партнери по демократичній коаліції, і місцеві громади. Разом ми змусимо депутатів, які не працюють самі й не дають працювати іншим, припинити провокації у Верховній Раді та за її межами і дати нам можливість прийняти необхідні закони", - йдеться в заяві.powered by lun.ua