Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Наступний Сєвєродонецьк буде в Києві змінювати Конституцію?

Субота, 1 березня 2008, 14:51

Партія регіонів готова звернутися за підтримкою до українського народу у випадку, якщо її позиція в питанні вступу в НАТО буде проігнорована.

Про це заявив лідер партії Віктор Янукович, виступаючи в суботу на всеукраїнському з'їзді депутатів усіх рівнів у Сєвєродонецьку.

"Якщо наша позиція по ПДЧ або референдуму не буде врахована, ми готові звернутися за підтримкою до народу. А він (народ) своє слово, я впевнений, скаже", - заявив він.

Янукович також висловив переконання, що українізація східних регіонів України неможлива, як була неможлива русифікація західних регіонів України.

Крім того, учасники з'їзду вшанували хвилиною мовчання пам'ять Євгена Кушнарьова.
"Давайте в цей прекрасний день проведення нашого з'їзду вшануємо хвилиною мовчання пам'ять нашого друга, нашого соратника Жені Кушнарьова", - сказав Янукович.

Разом з тим, лідер Компартії Петро Симоненко закликав делегатів з'їзду скликати в Києві всеукраїнський з'їзд рад і сформулювати на ньому програму реформування Конституції України.

"Необхідно сформувати могутній лівоцентристський рух, в іншому випадку нас чекає дуже складний період боротьби за владу, у якій переможе голослівний популізм і нова диктатура", - вважає він.

Разом з тим, депутат Держдуми РФ, глава російської делегації на з'їзді Костянтин Затулін відзначив, що в Російській Федерації не розуміють Україну.

"Ми не можемо зрозуміти, чому люди, що часто бувають у США, у Федеративній Республіці Німеччина, а останнім часом, у зв'язку з живими питаннями газового енергетичного комплексу, полюбили Росію, чому ці люди вважають, що федеративна держава - це злочинне співтовариство", - відзначив Затулін.

"Дорогі співвітчизники, завтра в Росії вибори, але, можливо, я когось засмучу за стінами цього залу: Путін нікуди не пропадає, і Росія продовжує йти своїм курсом. Ми приїхали сюди за запрошенням організаторів цього з'їзду, у Сєвєродонецьк, для того, щоб відкрити страшну військову таємницю: у нашій, вашій спільній боротьбі Росія завжди була, є і буде разом", - підкреслив Затулін.

Його виступ викликав бурхливі овації присутніх. Близько хвилини делегати з'їзду скандували "Росія! Росія!".

за матеріалами Ліги й "Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування