Міста зобов'яжуть виконувати рішення із Сєвєродонецька?

1 перегляд
12
Неділя, 2 березня 2008, 13:12

Експертна комісія Ради Європи з питань виконання Україною Європейської хартії регіональних мов або мов нацменшин відвідає з візитом Київ у травні.

Про це "Інтерфакс-Україна" у неділю повідомив один з авторів доповіді по виконанню Україною цієї Хартії, народний депутат Вадим Колесніченко (фракція Партії регіонів).

За його словами, Україна в минулому році надала експертній комісії Ради Європи звіт по виконанню Хартії. "У розпорядженні членів комісії перебувають дві доповіді, абсолютно протилежні за змістом. Перша доповідь підготовлена офіційною владою, друга - надана правозахисними організаціями України", - сказав Колесніченко.

Він відзначив важливість розгляду даного питання на з'їзді в Сєвєродонецьку 1 березня. "Ми привернули увагу міжнародних громадських організацій до проблеми", - сказав Колесніченко.

Він також повідомив, що депутати місцевих рад - учасники з'їзду в Сєвєродонецьку мають намір ініціювати розгляд рішень з'їзду на сесіях своїх рад.

"Рішення з'їзду будуть розглянуті на сесіях місцевих рад, там, де це можливо, і таким чином, рішення з'їзду стануть обов'язковими для виконання органами місцевої влади", - сказав він.

Крім того, Колесніченко відзначив, що Партія регіонів через свої партійні структури також буде сприяти імплементації рішень з'їзду.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.49.199.---зеро..
Але дулю їм всім,разом з россіянами, прям таку як "Orbit" зі смаком соковита дуля (українська).
IP: 92.49.199.---зеро..
Я не смогу тут перечислить все 43 закона ПРЯМО запрещаюших применение русского языка.serg_kiev)))Ні неправда,не забороняючі закони,а закони про розвиток української мови,а те що Ви вважаєте,що поширення української мови йде не на користь россійській мові,то це Ваша особиста справа.З приводу Крима,то може Россія віддасть Дагестан, Осетію,Ямало-ненецький округ,Татарстан і т.д.тобто 60%території народам яким це належить?А на Крим є ще зазіхатєлі типу турків,греків,італійців вже не кажучи про татар.
IP: 77.122.185.---serg_kiev..
To Helter-Skelter
- Кто и что Вам РЕАЛЬНО запрещает? Зачем это пустозвонство?
У нацюков абсолютная безграмотность порождает абсолютную самоуверенность.
И это заразно. Я не смогу тут перечислить все 43 закона ПРЯМО запрещаюших применение русского языка. Это и образование, и наука, и бизнес, и СМИ. Надо очень стараться не видеть этого, чтоб этого не видеть.
IP: 77.122.185.---serg_kiev..
To Helter-Skelter
плевать на конституционно закреплённый язык государства
1 Законы пишут люди ДЛЯ людей. Закрепляем русский в конституции и вопрос снят.
2 А где я плевал на мову? Я ее знаю, но родным языком не считаю.
To Одессит1
Чемодан, вокзал, Варшава. Или тернополь.
To Лєра
- Російська мова- мова мігрантів,
Украинский -мова эмигрантов в Крыму, на Слобожанщине и в Новоросии. Это земли России, которые коммуняки передали Украине. Делаем федерацию , и тоже нет проблем
IP: 77.122.45.---Лєра..
нам не потрібно будувати другу Росію. Україна повинна бути унікальною країною.
Обговорювати другу державну мову - все-одно, що обговорювати інші державні атрибути - прапор і герб.
Російська мова- мова мігрантів, тому на неї НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ мовна Хартія.
Більше того. В свій час ВР прийняла Хартію не повністю. Були виключені саме ті статті, які захищають державну мову в тих районах держави, де вона не розповсюджена. ВР потрібно нарешті ліквідувати цю дискримінацію держави.
Усі коментарі