Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Газпром" висунув Україні нові умови

Понеділок, 3 березня 2008, 13:03

Російський газовий монополіст компанія "Газпром" надала Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" угоду про розвиток україно-російських відносин у газовій сфері в новій редакції.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба "Нафтогазу України".

На сьогодні фахівці НАК вивчають пропозиції "Газпрому" про подальше співробітництво й на цьому тижні (до 8 березня) переговори між компаніями продовжаться.

Як відомо, російський "Газпром" 3 березня скоротив поставки газу в Україну на 30 млн. куб. м у добу у зв'язку з неврегулюванням питання боргу "Нафтогазу України" і відсутністю домовленостей про умови поставки на 2008.

Раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла про неприйнятність пропозицій "Газпрому", викладених в аналогічній угоді старої редакції, оскільки вони, на її думку, тільки погіршують ситуацію на внутрішньому ринку й можуть привести до повного банкрутства "Нафтогазу України".

Раніше перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, міністр палива й енергетики Юрій Продан й "Нафтогаз України" заявили про повне погашення боргу за газ перед "Укргаз-Енерго" за 2006-2007 роки.

У свою чергу, "Укргаз-Енерго" заявляло про понад 1,367 млрд. гривень (без врахування штрафів і пені) боргу "Нафтогазу України" за поставлений до 1 січня 2008 року природний газ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування