Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кличко думає, що Черновецький поклав око на квартири пенсіонерів

Понеділок, 3 березня 2008, 16:38

Збільшення Черновецьким розцінок на квартплату спрямовано на виселення одиноких людей похилого віку з квартир у центральних районах міста та проведення оборудок із цією нерухомістю.

Так у блоці Віталія Кличка прокоментували підготовлений у КМДА проект рішення щодо збільшення квартплати до 7 гривень за кожний "зайвий" метр, окрім 20 метрів на особу та 10 – на родину.

"Після запровадження цих так званих економічно обґрунтованих тарифів кожний одинокий мешканець типової двокімнатної квартири платитиме додатково більше 150 гривень щомісяця. Багатьом така сума буде не під силу і єдиним виходом стане продаж квартири і переїзд у малогабаритну хрущовку", - йдеться в заяві.

Блок Віталія Кличка виступає проти цього рішення і вимагатиме його скасування, якщо воно буде підписане Черновецьким.

Тарифну політику для киян мають визначати не "зайві" метри, а якість роботи житлово-комунальних служб міста, вважають у блоці.

"Збільшення квартплати можливе тільки після суттєвого покращення наданих міською і районною владою послуг з обслуговування та утримання будинків і прибудинкових територій", - зазначається в заяві.

"Від необґрунтованого рішення Черновецького постраждають найменш захищені верстви киян. Адже мешканці елітних будинків, для яких Черновецький начебто прагне підняти квартплату, як правило, послуговуються приватними ЖЕКами, де сплачують значно вищу плату за якісніші послуги", - наголошують у блоці Кличка.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування