Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Балоги регіоналам сказали, що вони вийшли за межі пристойності

Понеділок, 3 березня 2008, 17:39

Фракція Партії регіонів вже вичерпала всі пристойні приводи для подальшого блокування роботи Верховної Ради.

Так вважає заступник глави секретаріату президента - представник президента у Верховній Раді Оксана Слюсаренко, повідомляє прес-служба президента.

На її думку, висунуті у понеділок парламентською фракцією Партії регіонів чергові умови для зняття блокади з роботи ВР означають відмову цієї політичної сили від досягнутих домовленостей, які відкривали шлях для розблокування Ради.

Слюсаренко нагадала, що минулої п'ятниці після тривалих консультацій фракції знайшли формулу виходу з глухого кута, в якому нині перебуває парламент. Фактично і більшість, і меншість погодилися з необхідністю відновлення повноцінної роботи Верховної Ради на основі консенсусних рішень.

"Можна говорити, що відбулося вербальне парафування протоколу про наміри розблокувати Раду. Сторони вийшли на рішення, які влаштовували опозицію, і коаліція з ними погодилася. Підсумки переговорів, проведених протягом п'ятниці, давали підстави вважати, що сесійні засідання поновляться вже завтра, 4 березня", - йдеться в заяві.

Однак, наголосила представник президента у Верховній Раді, фракція "Партії регіонів під надуманим приводом вкотре відкинула можливість виходу з внутрішньопарламентського протистояння".

"Партії регіонів варто зрозуміти, що всі більш-менш пристойні приводи для подальшого блокування Ради вже повністю вичерпані. Хаос, який "регіонали" внесли у парламент, давно викликає несприйняття й осуд навіть у їхніх симпатиків", - вважає Слюсаренко.

На її думку, єдиним виходом із цієї ситуації є негайний початок повноцінної роботи Ради, без будь-яких додаткових умов і застережень.

"Опозиція домоглася свого: антинатівськими кульками, галасом і пікетами біля президії привернула до себе увагу. Цього досить, вже виторгувані всі дивіденди. Залишається тільки одне - починати працювати над законами, на інтереси країни", - сказала представник президента у Верховній Раді.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування