Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Януковичі сказали, що треба зробити, щоб вони розблокувались у вівторок

Понеділок, 3 березня 2008, 18:14

Фракція Партії регіонів готова у вівторок розблокувати роботу Верховної Ради.

Про це в інтерв’ю УНІАН заявив депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

За його словами, у понеділок на засіданні фракції було підтримано рішення голосувати за компромісний проект постанови щодо НАТО, підготовлений робочою групою парламенту.

Він зазначив, що йдеться про проект постанови, який передбачає, що рішення про набуття членства в Альянсі ухвалюватиме парламент після референдуму.

Водночас Мірошниченко наголосив, що фракція Партії Регіонів вимагає, щоб питання щодо НАТО розглядалося першим на засіданні парламенту.

Крім того, за словами депутата, Партія регіонів наполягає на розгляді в парламенті питання щодо газової кризи і “політичних переслідувань” представників опозиції, зокрема, членів Партії регіонів.

Мірошниченко зазначив, що на засіданні фракції не обговорювалося питання підписання протоколу порозуміння, оскільки розгляд пропозицій Партії регіонів дозволить розблокувати роботу парламенту і без підписання цього документу.

Як відомо, з 25 лютого у парламенті працює робоча група, що має підготувати протокол порозуміння, підписання якого може завершити блокування роботи парламенту представниками опозиції.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: