Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко дав коаліції сигнал переформатуватись?

Середа, 5 березня 2008, 08:01

Нові дострокові вибори нині маловірогідні, оскільки більшість політичних сил не готові покинути парламент.

Так думку в інтерв’ю "Німецькій хвилі" висловив експерт центру економічних та політичних досліджень ім. Разумкова Юрій Якименко.

Як відомо, у вівторок, 4 березня, із заявою про можливість ініціювання президентом консультацій щодо розпуску парламенту виступила секретар Ради національної безпеки й оборони Раїса Богатирьова.

На переконання Якименка, слова Богатирьової є чітким сигналом президента для політичних сил розпочати переговори про переформатування існуючої коаліції.

На його думку, розпуск Верховної Ради може бути вигідною нагодою для Ющенка легітимним способом усунути від влади Юлію Тимошенко.

Утім, твердить експерт, про дострокові вибори поки насправді не йдеться, бо для самого Ющенка тут є чимало загроз.

"НУ-НС" сама знаходиться у стані внутрішніх конфліктів і результати на позачергових виборах можуть виявитися меншими, аніж на попередніх виборах", - каже він.

"Також немає підстав сподіватися на успіх нового президентського проекту, особливо у конкуренції з такими гравцями як Партія регіонів та БЮТ", - вважає Якименко.

Якщо все ж таки розпочнуться консультації про розпуск парламенту, експерт не виключає можливості, що Партія регіонів та БЮТ консолідують сили проти президента.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування