Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко хоче забрати в українців весняний вихідний

Середа, 5 березня 2008, 10:57

Президент Віктор Ющенко пропонує скасувати святковий день 2 травня натомість ввести нове державне свято 22 січня – День соборності України.

Відповідний законопроект зареєстровано в Верховній Раді як невідкладний.

У пояснювальній записці зазначається, що 22 січня 2009 року Україна відзначатиме 90-ту річницю проголошення Акта злуки - об'єднання УНР та ЗУНР в єдину соборну державу.

"Прийняття закону про внесення змін до Кодексу про працю України щодо встановлення Дня соборності державним святом і вилучення з переліку державних свят (неробочих днів) Свята весни і праці – не лише сприятиме упорядкуванню календаря державних свят в Україні відповідно до сучасних політичних реалій та потреб суспільства, а й виконає важливі завдання державної ваги", - зазначається в записці.

"Щодо вилучення із переліку державних свят (неробочих днів) Свята весни і праці (2 травня), то, як засвідчує досвід переважної більшості країн Європи, республік колишнього Радянського Союзу, загальноприйнятним є відзначення лише Дня 1 травня (День праці, День солідарності трудящих, Свято праці, День трудящих тощо)", - зазначається в записці.

Представлятиме законопроект під час його розгляду на засіданні парламенту заступник глави секретаріату президента–представник президента у ВР Оксана Слюсаренко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: