Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Регіони вийшли з "ширми", бо за нею відповідальність

Четвер, 6 березня 2008, 16:15

Партія регіонів не братиме участі у роботі Національної Конституційної Ради, оскільки вважає її роботу лише "ширмою" для реальної зміни Конституції, яку планується здійснити.

Про це заявив депутат фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко у своєму коментарі щодо відмови представників його партії брати участь у роботі цієї ради, розповсюдженому прес-службою Партії регіонів.

"Партія регіонів не буде брати участі у роботі конституційної ради. Олександр Лавринович, який представляв Партію регіонів у її роботі, підкреслив, що на засіданнях цього органу йдеться не про зміни, а про повний перегляд Конституції, починаючи від загальних засад та принципів", - сказано в коментарі.

"Є підстави вважати, що існує сценарій ухвалення Конституції на референдумі. І конституційна рада в цьому контексті виконує функцію ширми для того, щоб реалізувати цей сценарій та аргументувати – що всі брали участь у цій роботі, тобто всі долучилися до розробки нової редакції Конституції, і всі несуть відповідальність за текст, що буде виноситися на референдум", - вважає Мірошниченко.

За його словами, "це фарс – і, відповідно, брати участь у цьому фарсі Партія регіонів не буде".

"Наявність зазначеного сценарію конституційних змін, а також поширення у деяких ЗМІ проекту нової Конституції породжують кризу довіри, яка стала головною перешкодою у діяльності Національної конституційної ради", - підкреслив "регіонал".

На запитання, чому Партія регіонів погодилася брати участь у роботі Конституційної ради, Мірошниченко відповів:

"Коли ця рада створювалася, йшлося про пошук консенсусу та про створення майданчика, де можна було б концептуально обговорювати конституційні питання. Ми пішли назустріч президентові та продемонстрували добру волю".

Як відомо, у середу Лавринович повідомив, що Партія регіонів припиняє свою участь у роботі Національної Конституційної Ради, яка була створена за ініціативою президента.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування