Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Регіонал натравив на Шкіля Медведька і Раду

П'ятниця, 7 березня 2008, 12:34

Народний депутат від Партії регіонів Василь Кисельов звернувся до генерального прокурора з вимогою внести до парламенту подання про надання згоди на притягнення до відповідальності народного депутата від БЮТ Андрія Шкіля.

Про це він заявив у п’ятницю з трибуни Верховної Ради.

"1 квітня минулого року на дніпровській набережній Києва біля 1 години ночі після святкування підготовки указу про розгін ВР народний депутата від БЮТ Андрій Шкіль, їдучи на власному автомобілі, згідно довідки МВС, на швидкості близько 120 км/год, при дозволений 60, ударив автомашину, що виїжджала з заправки, і вбив двох людей", - стверджує Кисельов.

Депутат стверджує, що при цьому Шкіль був напідпитку. "Тому що згідно з довідкою міліції, яку я тримаю на руках, він відмовився здати кров на алкоголь", - зазначив він.

Кисельов підкреслив, що вже рік тримає на контролі цю справу, але "не можна пробити цю стіну". Він зазначив, що звертався з цього приводу до МВС, генерального прокурора, голови Верховного суду.

"Зараз я змушений публічно звернутися до генерального прокурора, і прошу вважати депутатським запитом вимогу внести до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Шкіля", - заявив депутат.

Кисельов додав, що якщо фракції БЮТ і НУ-НС проголосують за притягнення Шкіля до відповідальності, він сам проголосує за їх проект щодо зняття депутатської недоторканності.

Депутат також зазначив, що за всю історію українського парламентаризму єдиним депутатом, на притягнення до відповідальності якої за притягненням прокуратури не дала згоди ВР, була Юлія Тимошенко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування