Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Ющенка розкритикували Тимошенко за майно, приписуване Балозі

П'ятниця, 7 березня 2008, 14:10

У секретаріаті президента критикують скасування урядом розпорядження про передачу майна військових містечок у Мукачевому у власність територіальній громаді міста.

Про це заявив перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак на брифінгу в п'ятницю в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, таке рішення є неправильним, оскільки відповідно до закону, передача в комунальну власність тих чи інших об'єктів, у першу чергу військових містечок, відбувається безкоштовно.

Шлапак також відзначив, що протягом багатьох років під час роботи різних урядів, включаючи попередній уряд Юлії Тимошенко, така позиція виконувалася.

"Сьогодні на уряді було поставлене питання про те, що неправильно оцінена компенсаторна вартість, хоча вона не повинна бути в умовах такої передачі, і є вже експерти, які правильно оцінили землю в Мукачевому", - відзначив Шлапак.

За його словами, ця ситуація "патова", оскільки по всій Україні вже було передано в комунальне користування близько 40 військових містечок.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 5 березня скасував своє розпорядження від 17 жовтня 2007 року про передачу майнових комплексів військових містечок і житлового фонду в місті Мукачеве (Закарпатська область).

Раніше депутати від Компартії вимагали створити слідчу комісію з розслідуванню діяльності глави секретаріату президента Віктора Балоги.

Одним із прикладів розкрадання держмайна вони назвали факт відчуження 29 грудня 2007 року керівництвом Мукачевого земельних ділянок і будинків колишніх військових містечок, що були включені в розпорядження Кабміну від 17 жовтня 2007 року. Депутати стверджували, що ці будинки були відчужені на користь підприємства дружини Балоги Оксани Балоги і Марини Петьовки. Крім того, у пояснювальній записці зазначено, що відчуження даного майна відбулося за заниженими цінами.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування