Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Раді збирають підписи за відставку Яценюка

П'ятниця, 7 березня 2008, 15:44

Фракція КПУ у Верховній Раді почала збір підписів за відставку голови парламенту Арсенія Яценюка.

Про це "Український правді" повідомив народний депутат від КПУ Олександр Голуб.

За його словами, збір підписів почався в п'ятницю в залі Верховної Ради.

Голуб висловив переконання, що вдасться зібрати 150 підписів, необхідних для висловлення недовіри спікерові.

Депутат також допустив, що свої підписи поставлять депутати від "Народної самооборони". "Останнім часом був цілий ряд досить негативних заяв від їхніх представників у відношенні пана Яценюка", - відзначив він.

Голуб не зміг сказати, скільки підписів уже зібрано. Однак він повідомив, що коли він сам ставив підпис, більше тридцяти підписів уже стояло.

Говорячи про причини такого кроку, депутат відзначив, що Яценюк так і не відкликав свій підпис під листом про бажання України приєднатися до плану дій щодо членства в НАТО. "Він переступив Конституцію, не вибачився і не виправив цю ситуацію", - відзначив Голуб.

Крім того, комуніст звинуватив спікера в порушенні регламенту Верховної Ради. За його словами, за четвер і п'ятницю більшість голосувань було сфальсифіковано, оскільки голосували картки депутатів, які не були присутні на засіданні.

"І головне принципове питання – Яценюк так і не зрозумів роль спікера. Він сприймає депутатів у якості своїх підлеглих, а не як колегіальний орган. Яценюк бачить себе не главою парламенту, а представником секретаріату президента в парламенті, тому що він озвучує ідеї Банкової", - відзначив Голуб.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: