Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценко наказав видавати паспорти кожного дня

П'ятниця, 7 березня 2008, 17:29

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підписав розпорядження, яким передбачено запровадити щоденний прийом громадян у підрозділах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб протягом усього робочого тижня з оформлення та видачі паспорта для виїзду за кордон.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Департамент зв`язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України.

Таке рішення прийнято у зв’язку з численними скаргами громадян, критичними публікаціями у засобах масової інформації щодо незручностей, які мають місце у "паспортних" підрозділах органів внутрішніх справ при видачі закордонних паспортів.

Реклама:

Окрім цього, за рахунок вакантних посад буде збільшено необхідну кількість працівників відповідних підрозділів на місцях.

Водночас розпорядженням міністра заборонено використання працівників "паспортної" служби для виконання будь-яких завдань, не передбачених положенням про Департамент громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб.

Акцентовано увагу також на підвищенні рівня технічного забезпечення територіальних підрозділів "паспортної" служби.

ВІДЕО ДНЯ

Так, для придбання додаткових автоматизованих робочих місць введення інформації та відповідних технічних засобів надано дозвіл на залучення коштів спеціального фонду, що надходять від надання підрозділами служби ГІРФО платних послуг.

Зважаючи на важливість вирішення цих проблем, МВС сподівається на допомогу й органів місцевого самоврядування для закупівлі технічних засобів, необхідних для поліпшення якості роботи "паспортних" підрозділів, йдеться у повідомленні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування