Тимошенко готова сходити до Яценюка і залишити себе без зарплати

Вівторок, 1 квітня 2008, 17:23

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко готова зустрітися з головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком і президентом Віктором Ющенком, щоб домогтися ухвалення закону про вибори мерів міст у два тури.

Про це вона заявила на прес-конференції у вівторок.

Вона також ще раз заявила, що "дуже б хотіла, щоб був висунутий єдиний кандидат від демократичних сил на виборчу кампанію мера".

"І тому дуже розраховую, що в демократичній команді буде все таки справедливий підхід до цього питання, а це значить, що висувати кандидата буде та політична сила, яка має найбільшу підтримку в Києві", - сказала Тимошенко.

Я думаю, що якщо всі сили підтримають цю кандидатуру, це буде дуже успішна кампанія. Але за будь-яких обставин виборча кампанія буде успішною для демократичної команди", - додала Тимошенко.

Вона ще раз висловилась за те, щоб вибори були проведені в два тури, щоб другий тур з'ясував, яку людину підтримує більшість людей в громаді. Тимошенко при цьому висловила здивування інформацією, що президент виступає за вибори в один тур.

Прем’єр також пообіцяла зустрітися з Арсенієм Яценюком і з президентом, щоб провести закон про вибори мерів в два тури.

На запитання, чи піде вона у відпуску на час виборів, Тимошенко сказала, що виборча кампанія не завадить їй працювати на посаді голови уряду.

"А якщо потрібно буде взяти відпустку, я в цей період не отримуватиму зарплату", - заявила вона.

Тимошенко також пообіцяла ходити на сесії Київради, якщо будуть знакові питання.

Як відомо, Тимошенко збирається очолити список БЮТ до Київради.

Закон не забороняє прем’єр міністру бути депутатом місцевої ради.
powered by lun.ua